Wo 12 juli 2023 - 10-12 uur
- Marketing (net)werkochtend: Je marketing basics, Gouda, vrijwillige bijdrage
Di 18 juli 2023 - 06.45-08.30
- 10 minutenpresentatie tijdens netwerbijeenkomst BNI Gouwe '10 tips voor je marketing. Voor ondernemers, auteurs en alle andere mensen die zelf hun marketing willen of moeten doen.'
Mail mij als je er ook bij wil zijn (€ 21,- inclusief ontbijt)
Ma 24 juli 2023 - 19-21 uur
- Online workshop voor auteurs: Het geven van lezingen en workshops ter promotie van je boek € 35,- / € 25,-
Wo 9 augustus 2023 - 10-12 uur
- Marketing (net)werkochtend: Je doelgroep, Gouda, vrijwillige bijdrage
Ma 9 okt 2023 -19.00 uur:
- gratis Q&A over Uitgeven in eigen beheer, met Hanny Schoonderwoerd
Wo 11 oktober 2023 - 10-12 uur
- Marketing (net)werkochtend: Je funnel, Gouda, vrijwillige bijdrage
Ma 16 oktober 2023 - 19-21 uur
- Online workshop voor auteurs: SEO voor je boek & wat is een landingspagina € 35,- / € 25,-
Wo 25 oktober 2023 - 14-16 uur
- Online workshop voor auteirs: Deelname aan beurzen, markten en evenementen voor je boek 35,- / € 25,-
Ma 30 oktober 2023 - 19-21 uur
- Online workshop voor auteurs: Reviews en Recensies: waarom en hoe kom je eraan € 35,- / € 25,-
Di 31 oktober 2023 - 19-21 uur
- Live boekenfeestje voor lezers en auteurs: 4boeken Gouda, Agnietenkapel € 15,-
Wo 8 november 2023 - 10-12 uur
- Marketing (net)werkochtend: Nieuwsbrieven: waarom en hoe, Gouda, vrijwillige bijdrage
Za 18 nov 2023 - 10.00 uur:
- gratis Q&A sessie met Maria Staal over Zelf je boek verkopen
Ma 27 november 2023 - 19-21 uur
- Online workshop voor auteurs: Maak een marketingplan voor je boek € 35,- / € 25
Wo 13 december 2023 - 10-12 uur
- Marketing (net)werkochtend: Netwerken, hoe doe je dat?, Gouda, vrijwillige bijdrage
Op aanvraag
SEO Introductie
€ 47,50 excl. btw
Workshop & spreekuur voor mensen die meer willen weten over SEO, of die een concrete SEO vraag hebben op het gebied van website techniek en / of (online) marketing.
Door Webburo Spring & Vork Communicatie
Klik hier voor meer informatie
Klik hier om je aan te melden
Training LinkedIn voor Gevorderden (Actief met LinkedIn)
€ 49,50 excl. btw / € 59,90 incl. btw
Maximaal 6 deelnemers
Training voor mensen die LinkedIn actief willen inzetten om een specifiek doe te bereiken. Je hebt al een ingericht LinkedIn profiel, je hebt connecties en je weet hoe je berichten plaatst en hoe je reageert op berichten van anderen. Wellicht heb je ook een pagina aangemaakt voor je bedrijf. In deze training leer je hoe je je LinkedIn aanwezigheid nog wat professioneler inricht én hoe je LinkedIn actief kunt gebruiken om aan je doelen te werken.
Training Aantrekkelijk & Klantgericht Schrijven
Teksten waar je lezers blij van worden
Op aanvraag, 2,5 uur
Huiskamertraining in Gouda
Kosten: € 57,50 inclusief btw.
Moet je regelmatig teksten schrijven, maar weet je niet hoe en waarover? Worstel je met de structuur en de leesbaarheid?
In deze training van 2,5 uur leer je hoe je in de huid van je doelgroep kruipt. Zodat je teksten met plezier gelezen worden. Moeilijk? Nee, valt wel mee. Het valt echt te leren. Leuk? Ja! je gaat met meer plezier schrijven. Je maakt teksten die niet alleen duidelijk zijn, maar ook 'dichtbij' en aantrekkelijk. De voorbeelden en aanbevelingen komen uit teksten die je zelf hebt geschreven. Met oefeningen en creatieve opdrachten. Na aanmelding ontvang je je huiswerkopdracht. De twee teksten die je aanlevert, ontvang je na afloop geredigeerd retour.
Ook op aanvraag, voor groepen en individueel.
Zelf video maken voor je marketing
Online training via Zoom
Deelname € 35,- per persoon exclusief btw (€ 42,35 inclusief btw.)
Wanneer je social media gebruikt om zichtbaarder te worden met je school, bedrijf of organisatie, zijn video’s onmisbaar. Het gaat dan vooral om korte, ‘echte’ video’s die je zelf met de smartphone kunt maken. Maar hoe doe je dat?
De online workshop ‘video voor je marketing’ geeft zowel praktische als strategische tips voor het werken met zelfgemaakte video’s. Onder meer: waar kun je video’s over maken, waar plaats je ze, hoe lang mag een video zijn en hoe houd je de camera.
Omdat het vooral ook een kwestie van ‘doen’ is, zullen we tijdens de workshop al meteen een eerste, korte video opnemen en monteren.
Benodigdheden: een smartphone, opgeladen, met voldoende vrij geheugen. Installeer van tevoren de gratis app Quik. Mocht je over mooie foto’s beschikken, zorg dan dat je die bij de hand hebt.
Na afloop ontvang je digitale hand-out met extra tips om verder te gaan met video voor je online marketing.
Online workshop Waarden, Missie en Visie
Wat zijn de waarden van jullie bedrijf of organisatie? En wat hebben die met jouzelf te maken? Wat zijn de missie en visie en waarom zijn die belangrijk? Wat hebben ze te maken met de manier waarop je iedere dag je werk doet?
Deze online workshop is geschikt voor teams die de neus dezelfde kant op willen krijgen. Ook voor bedrijven waar de waarden, missie en visie in een vergeethoekje zijn beland. Voor nieuwe organisaties die deze marketingbasis nog willen uitwerken. En voor zelfstandige professionals die zich afvragen wat hun onderscheidende vermogen is.
Op aanvraag, voor groepen en individueel.
Individueel of voor groepen, live / online / hybride
Mogelijke onderwerpen zijn onder meer:
LinkedIn Profiel - LinkedIn strategie voor gevorderden - Facebook - Twitter - MailChimp - Instagram - Pinterest - Nieuwsbrieven - Bloggen - Online marketing planning - Online marketing strategie - Updates schrijven - AVG voor je bedrijf (ZZP) - Werkochtenden - Strategiesessies - Content Marketing - SEO - Zelf video maken voor je marketing - Aantrekkelijk en klantgericht schrijven - Stralend Pitchen...
Je bereikt me het beste per app (als je haast hebt) of mail (als het geen haast heeft).
Mijn telefoon staat namelijk uit wanneer ik trainingen geef of vrij ben.